جام ملت های آسیا ۲۰۱۹: پیش بازی ایران و ژاپن؛ نبرد پادشاهان

0

روز دوشنبه ۸ بهمن در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بازی ایران و ژاپن برگزار خواهد شد. به گزارش وب‌سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا این مسابقه حساس از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه هزاع بن زاید العین با قضاوت کریستوفر جیمز بث داور اهل استرالیا آغاز می‌شود. مسابقه نیمه نهایی آسیا در حالی بین این دو تیم انجام می‌شود که ژاپن با ۴ عنوان قهرمانی پرافتخارترین تیم جام ملت‌ها و ایران هم به همراه عربستان با ۳ قهرمانی در تعقیب این تیم است. رقابت بر سر تاج پادشاهی آسیا نکته مهمی است که برای پیش بینی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ باید به آن دقت کرد. همچنین نکته مهم دیگر غیبت طارمی هافبک – مهاجم ایران است که باعث می‌شود زوج مهدی طارمی و سردار آزمون در این دیدار شکل نگیرد.

پیش‌بینی دیدار ایران و ژاپن در سایت بتکارت

شاگردان کارلوس کیروش در حالی به استقبال بازی ایران و ژاپن می‌روند که از آخرین قهرمانی ایران در آسیا ۴۳ سال گذشته است. تیم ملی ایران سه بار پیاپی در سال‌های ۱۹۶۸ به میزبانی تهران، ۱۹۷۲ به میزبانی بانکوک و ۱۹۷۶ بازهم به میزبانی تهران، قهرمان این جام کهن شده است.

تیم  ملی ژاپن نیز اولین بار در سال ۱۹۹۲ به میزبانی توکیو قهرمان این جام شد. سال ۲۰۰۰ به میزبانی بیروت دومین قهرمانی آن‌ها و سال ۲۰۰۴ به میزبانی پکن سومین مقام اول سامورایی‌ها در جام ملت‌های آسیا بود. این تیم در سال ۲۰۱۱ به میزبانی دوحه توانست برای چهارمین بار قهرمان آسیا شود و رکورد بیشترین قهرمانی در این رقابت‌ها را در اختیار بگیرد. (اطلاعات بیشتر از قهرمانی‌ها و عملکرد دو تیم در جام ملت‌های آسیا)

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

زوج موفق مهدی طارمی و سردار آزمون

حال این دو تیم پرافتخار در نیمه نهایی آسیا مقابل هم قرار خواهند گرفت. برای پیش بینی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ و بازی ایران و ژاپن توجه به سابقه درخشان دو تیم حائز اهمیت خواهد بود.

ستاره‌های پارسی مقابل ستاره‌های شرقی در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

تیم ایران که در مرحله یک‌چهارم نهایی، تیم ملی چین را با سه گل مغلوب کرده است (این مسابقه) با آمادگی بالا در خط حمله وارد این بازی خواهد شد. البته با توجه به دواخطاره بودن طارمی، کیروش نمی‌تواند از زوج مهدی طارمی و سردار آزمون استفاده کند اما بازیکنان جایگزین ایران هم نشان داده‌اند بسیار باکیفیت هستند. سردار آزمون با ۴ گل و یک پاس گل ستاره اصلی ایران در این بازی‌ها است. مهدی طارمیِ محروم با ۳ گل و دو پاس گل، اشکان دژاگه با ۲ گل زده و سامان قدوس با یک گل و یک پاس گل دیگر ستاره‌های ایران هستند. علیرضا بیرانوند هم بدون گل خورده در این تورنمنت همچنان پیش‌روی می‌کند.

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

تیم ملی ژاپن در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

از ستارگان تیم هاجیمه موری‌یاسو در بازی نیمه نهایی‌ آسیا باید به یویا اوساکو با ۲ گل زده، ریتسو دوان با ۲ گل زده و گنکی هاراگوچی با یک گل و یک پاس گل اشاره کرد. توجه به عدم شکل‌گیری زوج مهدی طارمی و سردار آزمون و توجه به عملکرد دیگر ستاره‌ها، می‌تواند برای افرادی که به پیش بینی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ علاقه‌مند هستند کمک موثری باشد تا یک شرط‌بندی منطقی داشته باشند.

پیش‌بینی مسابقات جام ملت های آسیا در سایت بتکارت

پاسخ دهید

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید