لیگ ملت های اروپا: تیم ملی پرتغال و لهستان

0

لیگ ملت های اروپا: تیم ملی پرتغال و لهستان، دیدار تشریفاتی برای بدرقه لهستانی‌ها

در آخرین دیدار گروه 3 لیگ A از سری مسابقات مقدماتی لیگ ملت های‌ اروپا از ساعت 23:15 سه شنبه 29 آبان‌ماه در یک دیدار‌ تشریفاتی تیم‌ ملی فوتبال پرتغال میزبان تیم لهستان است. تیم ملی پرتغال که از سه بازی گذشته خود با 2 برد و یک تساوی با هفت امتیاز در صدر‌جدول قرار دارد، در حالی به مصاف تیم ملی لهستان می‌رود که این تیم با 2 باخت و یک تساوی در جدول 3 تیمی این گروه با یک امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و فارغ از هر نتیجه‌ای که در این دیدار به‌دست می‌آید به‌عنوان تیم سوم از راه‌یابی به مرحله گروهی مسابقات لیگ‌قهرمانی اروپا باز می‌ماند. تیم ملی پرتغال که در بازی قبلی خود در این مرحله در سن‌سیرو میهمان تیم ایتالیا بود موفق شد آنها را در خانه خود متوقف کند و خیالش از بابت صعود به‌عنوان تیم اول راحت شود. در سوی دیگر لهستان نیز که رابرت لواندوفسکی ستاره خود را در اختیار ندارد، در آخرین بازی خود در این گروه نتیجه را در خانه به تیم پر‌ستاره اما پرنوسان ایتالیا واگذار کرد تا حذفش از این مسابقات قبل از دیدار پایانی این تیم برابر پرتغال مسجل شود. نتیجه دیدار رفت دوتیم در ورزشگاه ملی ورشو 3-2 به سود پرتغال پایان یافت.

تیم ملی پرتغال بدون کریستیانو رونالدو حریفان را درو می کند

پرتغال که در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ ‌اروپا خوش درخشیده است در غیاب بهترین بازیکن جهان، کریستیانو رونالدو به‌عنوان تیم اول قبل از بازی پایانی برابر لهستان، به دور بعد راه ‌یافت. کشتیرانان که از دو بازی خارج از خانه، لهستان را در یک بازی پرگل شکست داده و در برابر لاجوردی‌پوشان ایتالیا موفق به کسب یک امتیاز شده بودند این بار تلاش می‌کنند در آخرین دیدار این مرحله دومین پیروزی خانگی خود را در برابر تیم از پیش حذف شده لهستان به دست آورند و با 10 امتیاز راهی مرحله گروهی مسابقات قهرمانی لیگ ملت های اروپا شوند. فرناندو سانتوس که تصمیم گرفت کاپیتان تیمش را در این مسابقات به تیم ملی دعوت نکند در این بازی برناردو سیلوا  تاثیر‌گذارترین بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

تیم ملی پرتغال

لهستان، خداحافظی زود هنگام

تیم ملی لهستان در ادامه ناکامی‌های خود پس از رقابت‌های جام‌جهانی 2018 روسیه این بار در مرحله مقدماتی قهرمانی لیگ اروپا در 2 بازی دور رفت این گروه در خانه مقابل ایتالیا و پرتغال شکست خورد تا خیلی زود همچون مرحله گروهی جام‌جهانی از گردونه مسابقات حذف شود. بیژنچک که پس از نتایج ضعیف آدام ناوالکا در جام‌جهانی سکاندار تیم ملی لهستان شد، نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در اولین آوردگاه جدی تیمش از گردونه مسابقات حذف شد. عقاب‌ها که در این دیدار حیثیتی در خارج از خانه بهترین بازیکن خود، رابرت لواندوفسکی ستاره پرفروغ بایرن مونیخ را به‌دلیل آسیب‌دیدگی در ترکیب خود ندارند تلاش می‌کنند با اتکا به دیگر بازیکنان شاخص خود از جمله فابیانسکی، میلیک و بلاژیکوفسکی، برنده این بازی باشند تا با برد از این گروه خداحافظی کنند.

تیم ملی پرتغال

سرگی کارسف روس این دیدار مهیج را در ورزشگاه آفونسو هنریکس شهر گویمارئس پرتغال سوت خواهد زد.

پیش‌بینی مسابقه پرتغال – لهستان در سایت بتکارت

 

پاسخ دهید